Men’s Health Russia 1.0.69

Men’s Health Russia to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Men’s Health Russia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników United Press LLC

Liczba pobrań: 571
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
United Press LLC
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Men’s Health Russia to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Men’s Health Russia powstało w studiu firmy United Press LLC.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.69.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić All About Space oraz Performance VW - The World's best loved magazine for the modifie.

Ocena:
Twoja ocena: