Men's Health UK 3.0.1

Men's Health UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Men's Health UK powstało w studiu firmy Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 755
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Men's Health UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Men's Health UK zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Magazines UK.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.1.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Runner's World oraz PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine.

Ocena:
Twoja ocena: