Men's Running 2.5.7

Men's Running to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Za stworzenie Men's Running odpowiedzialna jest firma Wild Bunch Media Ltd.

Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Wild Bunch Media Ltd
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Men's Running to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. Men's Running może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Wild Bunch Media Ltd

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.7 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także The Ideal Home & Garden oraz Linux User & Developer.

Ocena:
Twoja ocena: