Metro Tablet Edition 1.3.0

Metro Tablet Edition to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Metro Tablet Edition odpowiedzialna jest firma Associated Northcliffe Digital Limited.

Liczba pobrań: 881
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Associated Northcliffe Digital Limited
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Metro Tablet Edition to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Metro Tablet Edition powstało w studiu firmy Associated Northcliffe Digital Limited.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.3.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Play: The Best Playstation Magazine oraz Red magazine UK.

Ocena:
Twoja ocena: