Microsoft Mouse and Keyboard Center Utility 1.1.500

Microsoft Mouse and Keyboard Center Utility 1.1.500 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki MICROSOFT.

Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROSOFT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft Mouse and Keyboard Center Utility 1.1.500 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma MICROSOFT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M81 Renesas USB 3.0 Driver 2.0.4.0 i HP Pavilion HDX9000T CTO Silicon Image eSATA Driver 1.5.17.1 A. Microsoft Mouse and Keyboard Center Utility 1.1.500 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: