Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP

Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma MICROTEK.

Liczba pobrań: 537
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Microtek ScanMaker 9700XL (SCSI) Driver 1.0.1.1 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: