Miernik dźwięku : Sound Meter 1.4.5

Miernik dźwięku : Sound Meter to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Miernik dźwięku : Sound Meter dzięki zaangażowaniu pracowników Smart Tools co..

Liczba pobrań: 7491
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Smart Tools co.
Rozmiar: 57 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Miernik dźwięku : Sound Meter to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Miernik dźwięku : Sound Meter wprowadzono na rynek przez Smart Tools co.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.4.5. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Gallery Lock Pro oraz Chrome.

Ocena:
Twoja ocena: