Migration Kit for Windows 7 and 8 1.36

Migration Kit for Windows 7 and 8 to narzędzie umożliwiające przeniesienie programów i profili z jednego systemu Windows na drugi.

Liczba pobrań: 916
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
O&O Software GmbH
Rozmiar: 1
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Migration Kit for Windows 7 and 8 to aplikacja, za pomocą której użytkownik może zapisać swoje prywatne dane i przenieść je na nowy system. Jak sugeruje to sama nazwa, powinien być to Windows 7 lub Windows 8 (i 8.1). Program tworzy obraz ustawień systemowych, który potem ładowany jest na nowym OS. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, ta umożliwia również transferowanie programów pomiędzy starym a nowym systemem.

Migration Kit for Windows 7 and 8 pozwala na migrację tylko między takimi samymi edycjami systemów - czyli możemy przenieść profil z np. XP 32-bit na Windows 7 32-bit - oraz wydaniami - np. z Windows Vista Home na Windows 8 Home. Narzędzie to przyda się także, gdy użytkownik chce przenieść swoje ustawienia z jednego komputera na drugi, mający taki sam system. Niestety, brak wydania testowego aplikacji - po kliknięciu POBIERZ na tej stronie użytkownik zostanie przekierowany na stronę umożliwiającą jej zakup. Cena różni się w zależności od ilości migracji.

Ocena:
Twoja ocena: