Miner Wars 2081 v01.110.013

Miner Wars 2081 to przygody w kosmosie. Mamy tu unikalne połączenie gry akcji z symulatorem kosmicznych misji.

Liczba pobrań: 959
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Keen Software House a. s.
Rozmiar: 978.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Miner Wars 2081 to pozycja dość niezwykła, mamy tu bowiem połączenie shootera fps z kosmicznym symulatorem. Przenosimy się do tytułowego roku i jako kapitan statku kosmicznego uczestniczymy w różnego rodzaju misjach. Akcja gry ma miejsce po zniszczeniu Ziemi, ludzie mieszkają w koloniach, a najcenniejsze surowce to jedzenie, tlen i paliwo. Misje, jakie przyjdzie nam wykonywać, to między innymi eksploracja, zemsta, ochrona bazy, infiltracja, a także zbieranie minerałów.

Miner Wars 2081 oferuje graczom wielki wybór statków, a także drzewka rozwoju umiejętności, podobne jak te w grach rpg. Oprócz prezentowanej tu wersji single ma także pojawić się tryb kooperacji, który w zamierzeniu stanie się zabawą MMO. Za to wszystko odpowiada Keen Software House A.S, a dotychczasową pracę można ocenić dzięki wersji demo.

UWAGA

Pobierana jest pełna wersja gry, jednak bez podania swojej nazwy użytkownika i hasła, uruchamiana jest w trybie demonstracyjnym. Zarejestrować się można w momencie zakupienia pełnej wersji tego tytułu.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Miner Wars 2081