MM in English 4.1.8

MM in English to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. MM in English zostało stworzone przez firmę Tri Active Media Ltd.

Liczba pobrań: 695
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MM in English to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z MM in English dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.1.8 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić ELLE Décoration Mag oraz Ultimate Hairstyle Try-On.

Ocena:
Twoja ocena: