Mobile Counter Pro - 3G, WIFI 2.5

Mobile Counter Pro - 3G, WIFI to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Mobile Counter Pro - 3G, WIFI zostało stworzone przez firmę Invent Venture.

Liczba pobrań: 1201
Cena/licencja: 7,00 zł
Producent/dystrybutor
Invent Venture
Rozmiar: 81 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mobile Counter Pro - 3G, WIFI to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Mobile Counter Pro - 3G, WIFI wprowadzono na rynek przez Invent Venture

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.5. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Titanium Backup PRO Key ? root oraz Talking Tom Cat.

Ocena:
Twoja ocena: