Mobile Money Manager Pro 1.41

Mobile Money Manager Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Mobile Money Manager Pro odpowiedzialna jest firma AprilApps.

Liczba pobrań: 845
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor
AprilApps
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mobile Money Manager Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Mobile Money Manager Pro wprowadzono na rynek przez AprilApps

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.41. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Root Explorer (File Manager) oraz exDialer Donation Pack.

Ocena:
Twoja ocena: