Czas na Wnętrze 1.0

Czas na Wnętrze to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Czas na Wnętrze odpowiedzialna jest firma AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Czas na Wnętrze to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Czas na Wnętrze zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Gazeta Wyborcza oraz BRIEF.

Ocena:
Twoja ocena: