Harper's Bazaar UK 2.5.5

Harper's Bazaar UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Harper's Bazaar UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Harper's Bazaar UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Magazines UK

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić BRIEF oraz Puls Biznesu+.

Ocena:
Twoja ocena: