Bloomberg Businessweek+ 1.4

Bloomberg Businessweek+ to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Bloomberg Businessweek+ zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bloomberg Finance LP.

Liczba pobrań: 299
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bloomberg Finance LP
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bloomberg Businessweek+ to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Bloomberg Businessweek+ powstało w studiu firmy Bloomberg Finance LP.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.4. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Cosmopolitan UK oraz National Geographic Magazine-International.

Ocena:
Twoja ocena: