DZIECKO - Magazyn dla rodziców 1.0

DZIECKO - Magazyn dla rodziców to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. DZIECKO - Magazyn dla rodziców powstało w studiu firmy AGORA SA.

Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AGORA SA
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DZIECKO - Magazyn dla rodziców to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie DZIECKO - Magazyn dla rodziców odpowiedzialna jest firma AGORA SA.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić The Economist on iPad (Europe) oraz LOGO - magazyn.

Ocena:
Twoja ocena: