HBR PL 1.3

HBR PL to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. HBR PL powstało w studiu firmy ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k..

Liczba pobrań: 384
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HBR PL to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. HBR PL to aplikacja wprowadzona na rynek przez ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.3 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Guardian iPad edition oraz NEXT - Magazyn Przyszłości.

Ocena:
Twoja ocena: