MAGAZYN FILM 5.2.5.2

MAGAZYN FILM to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. MAGAZYN FILM zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Media Point Group Sp z o.o..

Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Media Point Group Sp z o.o.
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MAGAZYN FILM to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie MAGAZYN FILM odpowiedzialna jest firma Media Point Group Sp z o.o..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 5.2.5.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Comic Heroes: The best in superhero comics, movies, TV and video oraz The Economist on iPad (Europe).

Ocena:
Twoja ocena: