Mac Life Magazine 2.1

Mac Life Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Mac Life Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 465
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mac Life Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Mac Life Magazine zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The Economist on iPad (Europe) oraz National Geographic Magazine-International.

Ocena:
Twoja ocena: