Gazeta Bankowa 1.0

Gazeta Bankowa to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Gazeta Bankowa powstało w studiu firmy APELLA S.A..

Liczba pobrań: 296
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
APELLA S.A.
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gazeta Bankowa to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Gazeta Bankowa może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników APELLA S.A.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić BRIEF oraz DZIECKO - Magazyn dla rodziców.

Ocena:
Twoja ocena: