Advanced Photoshop 2.5.5

Advanced Photoshop to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Advanced Photoshop zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 453
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Advanced Photoshop to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Advanced Photoshop zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.5. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Vogue oraz The Daily.

Ocena:
Twoja ocena: