Luxury Interiors 3.1.0

Luxury Interiors to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Luxury Interiors powstało w studiu firmy BlueToad, Inc..

Liczba pobrań: 277
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BlueToad, Inc.
Rozmiar: 20 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Luxury Interiors to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Luxury Interiors może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.1.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także National Geographic Magazine-International oraz HBR PL.

Ocena:
Twoja ocena: