WIRED Magazine 3.7

WIRED Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. WIRED Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital.

Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WIRED Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. WIRED Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Przegląd Dachowy e-dach.pl oraz Guardian iPad edition.

Ocena:
Twoja ocena: