Kingpin Skateboarding 2.5.4

Kingpin Skateboarding to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Kingpin Skateboarding dzięki zaangażowaniu pracowników Factory Media.

Liczba pobrań: 435
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Factory Media
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kingpin Skateboarding to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Za stworzenie Kingpin Skateboarding odpowiedzialna jest firma Factory Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić gaga miesięcznik oraz Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: