Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) 2.1

Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) powstało w studiu firmy Future plc.

Liczba pobrań: 293
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 25 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić DZIECKO - Magazyn dla rodziców oraz MAGAZYN FILM.

Ocena:
Twoja ocena: