Fitness Magazine 2.2

Fitness Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Fitness Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Meredith Corporation

Liczba pobrań: 392
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Meredith Corporation
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fitness Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie Fitness Magazine odpowiedzialna jest firma Meredith Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Computer Music Magazine oraz NYTimes for iPad.

Ocena:
Twoja ocena: