Apps Magazine App 2.5.5

Apps Magazine App to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Apps Magazine App to aplikacja wprowadzona na rynek przez Imagine Publishing

Liczba pobrań: 238
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Apps Magazine App to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Apps Magazine App odpowiedzialna jest firma Imagine Publishing.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.5. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić CHIP oraz Filmradar.

Ocena:
Twoja ocena: