House & Home 3.0

House & Home to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. House & Home może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników House & Home Media

Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
House & Home Media
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

House & Home to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. House & Home zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio House & Home Media.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Guardian iPad edition oraz Moto X.

Ocena:
Twoja ocena: