Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans 2.1

Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Liczba pobrań: 359
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Filmradar oraz Filmowy. Magazyn do czytania.

Ocena:
Twoja ocena: