Auto Express Magazine 2.5.4

Auto Express Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Auto Express Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dennis Publishing Ltd.

Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Auto Express Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Auto Express Magazine odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.4. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Esquire iPad Edition oraz Top Gear Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: