Audi Driver Magazine 2.4.3

Audi Driver Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Audi Driver Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AutoMetrix Publishing.

Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AutoMetrix Publishing
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Audi Driver Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Audi Driver Magazine powstało w studiu firmy AutoMetrix Publishing.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.4.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić WIRED Magazine oraz Mini Magazine: the car magazine for classic Mini fans.

Ocena:
Twoja ocena: