iGIZMO Magazine 3.1

iGIZMO Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie iGIZMO Magazine odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Liczba pobrań: 316
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iGIZMO Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. iGIZMO Magazine zostało stworzone przez firmę Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 3.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Snap Magazine oraz MAGAZYN FILM.

Ocena:
Twoja ocena: