Guitar World Magazine 2.1

Guitar World Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Guitar World Magazine powstało w studiu firmy Future plc.

Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 24 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Guitar World Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Guitar World Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Angeleno Interiors oraz Gitarre&Bass.

Ocena:
Twoja ocena: