Trends - Design ideas and inspiration 2.5.3

Trends - Design ideas and inspiration to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Trends - Design ideas and inspiration zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Pixel Mags.

Liczba pobrań: 256
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Pixel Mags
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Trends - Design ideas and inspiration to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Trends - Design ideas and inspiration dzięki zaangażowaniu pracowników Pixel Mags.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.3.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Boat International oraz AUTO BILD.

Ocena:
Twoja ocena: