Internet Marketing Mag 2.5.7

Internet Marketing Mag to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Internet Marketing Mag odpowiedzialna jest firma The Web Marketing Center Pty Ltd.

Liczba pobrań: 270
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Web Marketing Center Pty Ltd
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Internet Marketing Mag to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Internet Marketing Mag powstało w studiu firmy The Web Marketing Center Pty Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.7. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Digital Photographer oraz Onboard Snowboarding.

Ocena:
Twoja ocena: