British Journal of Photography 1.3

British Journal of Photography to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. British Journal of Photography zostało stworzone przez firmę Incisive Media.

Liczba pobrań: 299
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Incisive Media
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

British Journal of Photography to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z British Journal of Photography dzięki zaangażowaniu pracowników Incisive Media.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.3 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić AUTO BILD oraz Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists.

Ocena:
Twoja ocena: