Harper's Bazaar Magazine 2.2.2

Harper's Bazaar Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar Magazine powstało w studiu firmy Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 321
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Harper's Bazaar Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Communications, Inc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.2.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić iAM - magazyn oraz House & Home.

Ocena:
Twoja ocena: