The Guardian and Observer iPad edition 2.0.1

The Guardian and Observer iPad edition to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. The Guardian and Observer iPad edition powstało w studiu firmy Guardian News and Media Limited.

Liczba pobrań: 408
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Guardian News and Media Limited
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Guardian and Observer iPad edition to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z The Guardian and Observer iPad edition dzięki zaangażowaniu pracowników Guardian News and Media Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.0.1 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić auto motor HD oraz Bon Appetit.

Ocena:
Twoja ocena: