The Wire 6.1

The Wire to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. The Wire powstało w studiu firmy Exact Editions Ltd.

Liczba pobrań: 343
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Exact Editions Ltd
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Wire to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. The Wire to aplikacja wprowadzona na rynek przez Exact Editions Ltd

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to oraz Wallpaper* Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: