Miernik dźwięku - Sound Meter 2.3

Miernik dźwięku - Sound Meter to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Miernik dźwięku - Sound Meter zostało stworzone przez firmę Smart Tools co..

Liczba pobrań: 3205
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor
Smart Tools co.
Rozmiar: 92 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Miernik dźwięku - Sound Meter to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Miernik dźwięku - Sound Meter może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Smart Tools co.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.3. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Riptide GP oraz CalenGoo.

Ocena:
Twoja ocena: