Harvard Business Review International 1.1

Harvard Business Review International to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Harvard Business Review International odpowiedzialna jest firma Harvard Business Review.

Liczba pobrań: 237
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Harvard Business Review
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Harvard Business Review International to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Harvard Business Review International może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Harvard Business Review

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić BULLETT oraz Harper's Bazaar.

Ocena:
Twoja ocena: