Photography Week 1.0

Photography Week to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Photography Week zostało stworzone przez firmę Future plc.

Liczba pobrań: 282
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 35 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Photography Week to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Photography Week dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Company Magazine UK oraz Italia Guide - In depth and essential guides to the regions of I.

Ocena:
Twoja ocena: