O The Oprah Magazine 1.0.9

O The Oprah Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. O The Oprah Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

O The Oprah Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie O The Oprah Magazine odpowiedzialna jest firma Hearst Communications, Inc..

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.0.9. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić DIVE Magazine oraz Audi Driver Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: