Good Food Magazine 1.4.4

Good Food Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Good Food Magazine zostało stworzone przez firmę BBC Worldwide.

Liczba pobrań: 514
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BBC Worldwide
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Good Food Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Good Food Magazine powstało w studiu firmy BBC Worldwide.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.4.4. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Skarpa Warszawska oraz V Man for iPad.

Ocena:
Twoja ocena: