MM in English 4.1.8

MM in English to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. MM in English zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tri Active Media Ltd.

Liczba pobrań: 395
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MM in English to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. MM in English powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.1.8. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz The English Garden.

Ocena:
Twoja ocena: