Newsweek??? 1.5.0

Newsweek??? to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Newsweek??? powstało w studiu firmy Hankyu Communications Co., Ltd..

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hankyu Communications Co., Ltd.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Newsweek??? to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie Newsweek??? odpowiedzialna jest firma Hankyu Communications Co., Ltd..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.5.0 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Flying Magazine oraz Good Food Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: