Skiing Mag 3.0.1

Skiing Mag to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Skiing Mag zostało stworzone przez firmę Bonnier Corporation.

Liczba pobrań: 646
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Corporation
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skiing Mag to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Skiing Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 3.0.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Zest UK oraz Game Informer.

Ocena:
Twoja ocena: