FX Trader Magazine 1.7

FX Trader Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. FX Trader Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio RIFLEXO JSC.

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
RIFLEXO JSC
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FX Trader Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z FX Trader Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników RIFLEXO JSC.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Popular Mechanics Magazine oraz Farmacja Praktyczna.

Ocena:
Twoja ocena: