Intelligent Life 1.3

Intelligent Life to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Intelligent Life zostało stworzone przez firmę The Economist.

Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Economist
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intelligent Life to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Intelligent Life zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio The Economist.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.3.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Bloomberg Businessweek+.

Ocena:
Twoja ocena: