International Herald Tribune for iPhone 2.3.1

International Herald Tribune for iPhone to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. International Herald Tribune for iPhone to aplikacja wprowadzona na rynek przez International Herald Tribune

Liczba pobrań: 568
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
International Herald Tribune
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

International Herald Tribune for iPhone to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. International Herald Tribune for iPhone powstało w studiu firmy International Herald Tribune.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.3.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Farmacja Praktyczna oraz Seventeen Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: